Newsletter
Wenn Sie unseren Newsletter abonnieren, haben Sie die Chance, eine kostenlose Lampe zu erhalten.
Taxe comprise
Kostenlose Standardlieferung bei Bestellungen über 100 €.
Die Lieferung in Frankreich und der Europäischen Union erfolgt in 5 bis 7 Tagen.
Product specificaties
Kleur: Zwart
Vermogen: 20W
Lumen: 2250LM
Kleurtemperatuur: 3000K (warm wit)
Materiaal: IJzer + Aluminium
Afmetingen: 44,5 × 10 × 5 cm
Verlichtingsgebied: 10-15 m²
Lichtbron: LED
Levensduur: 50.000 uur
Installatie: Verticaal of horizontaal
Hoogwaardige LED-bron
Helder, zacht licht, geen verblinding, flikkervrij, beschermt de ogen, tot 85% energie besparing.
Modern gebogen ontwerp
Geïnspireerd door vlindervleugels, gekruiste LED-buizen, past perfect in moderne interieurs, stijlvol en elegant.
Veelzijdige toepassingen
Slaapkamer, woonkamer, eetkamer, keuken, gang, trap, woon- en commerciële ruimtes.
Eenvoudige installatie
Stapsgewijs: stroom uitschakelen, kabels aansluiten, vastzetten met schroeven.
Verpakkingsinhoud
1 × LED Wandlamp
1 × Montagekit
| Gebruikstype: | Modern |
| Hoogte: | 5 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Verstelbare hoogte: | Nee |
| Materiaal: | IJzer en aluminium |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 300 g |
| Aantal lichtpunten: | 2 |
| Fitting: | LED |
| Lamp(en) inbegrepen: | Ja |
| Vermogen per lichtpunt: | 20W |
| Dimbaar: | Nee |
| Kleurtemperatuur: | 3000k |
| Energieklasse: | E |
| IP-beschermingsklasse: | Niet waterdicht |
| Afstandsbediening: | Nee |
De afmetingen van het product worden handmatig gemeten. Houd rekening met een afwijking van 1 tot 2 cm. Bedankt voor uw begrip.
Vanwege verschillen tussen monitoren kan de kleur van het product enigszins afwijken.
Om veiligheidsredenen: schakel de stroom uit en zet de plafondlamp uit voordat u met de bekabeling begint.
Wenn Sie unseren Newsletter abonnieren, haben Sie die Chance, eine kostenlose Lampe zu erhalten.
Bedankt voor het abonneren!
Deze e-mail is geregistreerd!
