Newsletter
Wenn Sie unseren Newsletter abonnieren, haben Sie die Chance, eine kostenlose Lampe zu erhalten.
Taxe comprise
Kostenlose Standardlieferung bei Bestellungen über 100 €.
Die Lieferung in Frankreich und der Europäischen Union erfolgt in 5 bis 7 Tagen.
Deze moderne LED wandlamp is gemaakt van hoogwaardig aluminium en metaal. De lamp straalt zacht, gelijkmatig licht uit zonder verblinding of flikkering.
Geïnspireerd door parallelle geometrische vormen, bestaat de lamp uit twee verspringende lichtbalken met een totale lengte van 60 cm.
Geschikt voor horizontale en verticale montage en ideaal voor ruimtes van 10–15 m², zoals woonkamer, slaapkamer, hal en trap.
De hoogwaardige LED’s leveren tot 2700 lumen en besparen tot 80% energie. Levensduur tot 50.000 uur.
Inclusief montagemateriaal en duidelijke instructies.
Schakel de stroom uit vóór installatie.
Vermogen: 24W
Lichtopbrengst: 2700 lm
Kleurtemperatuur: Warm wit 3000K
Materiaal: Aluminium + ijzer
Afmetingen: 60 × 12 × 5 cm
Gewicht: 280 g
Verlicht oppervlak: 10–15 m²
Aanbevolen montagehoogte: ≥ 2 m
Dimbaar: Nee
| Gebruikstype: | Modern |
| Hoogte: | 5 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Verstelbare hoogte: | Nee |
| Materiaal: | IJzer en aluminium |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 280 g |
| Aantal lichtpunten: | 2 |
| Fitting: | LED |
| Lamp(en) inbegrepen: | Ja |
| Vermogen per lichtpunt: | 24W |
| Dimbaar: | Nee |
| Spanning: | 220V |
| Kleurtemperatuur: | 3000K |
| Energieklasse: | E |
| IP-beschermingsklasse: | Niet waterdicht |
| Afstandsbediening: | Nee |
De afmetingen van het product worden handmatig gemeten. Houd rekening met een afwijking van 1 tot 2 cm. Bedankt voor uw begrip.
Vanwege verschillen tussen monitoren kan de kleur van het product enigszins afwijken.
Om veiligheidsredenen: schakel de stroom uit en zet de plafondlamp uit voordat u met de bekabeling begint.
Wenn Sie unseren Newsletter abonnieren, haben Sie die Chance, eine kostenlose Lampe zu erhalten.
Bedankt voor het abonneren!
Deze e-mail is geregistreerd!
